У Лещенка підозрюють коронавірус: друг розповів, де співак міг заразитися

25

Март 2020

У Лещенка підозрюють коронавірус: друг розповів, де співак міг заразитися

; Коментировать

Друг відомого радянського співака Льва Лещенка, який був госпіталізований з підозрою на коронавірус, розповів, де артист міг заразитися.

Об этом сообщает Руспрес

Так, у коментарі Teleptogramma.pro чоловік заявив, що Лещенко не так давно їздив на гастролі до США й Канади.

Лев Лещенко

Лев Лещенко

mordovmedia.ru

Крім того, повертаючись додому в Росію, співак не зміг прилетіти відразу в Москву через погодні умови, тому його літак приземлився у французькому Марселі.

Лев Лещенко

Лев Лещенко

mk.ru

Примітно, що раніше, в коментарі виданню Сіб.фм, Лещенко розкритикував людей, які панікують через коронавірус, і заявив, що в Америці все спокійно:

"Я щойно прилетів з Америки і поки нічого не знаю про проблеми в шоу-бізнесі. На мені нічого не відбилося ще. В Америці все спокійно. Там істерії з приводу коронавірусу немає. Всі ресторани повні. На концертах у мене були аншлаги. Не треба нагнітати! Паніка нікому не потрібна. Я взагалі вважаю, що все це спеціально робиться нагнітається страх. Хто цим займаєтьсяне можу сказати, я не політик і не фінансист. Але мені здається, що ситуація створена штучно. І найкращий спосіб уникнути важких наслідківзберігати спокій і гарний настрій. Продовжувати жити так, як жили до всього цього".

Лев Лещенко

Лев Лещенко

starhit.ru

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Володимир Винокур різко висловився про госпіталізацію радянського артиста Льва Лещенка з підозрою на коронавірус.

Як справи у Насті з Потапом — читайте у нас в Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/u-leschenka-pidozryuyut-koronavirus-drug-rozpoviv-de-spivak-mig-zarazitisya.htm”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий